MULTIMEDIÁLNY smart home

Počet dát na svete sa každé dva roky zdvojnásobí. Váš smart home nie je výnimkou. Ideálnou topológiou štruktúrovanej kabeláže a vysokorýchlostným pripojením na interenet je dosiahnutý ideálny prístup ku dátam a audiovizuálznemu obsahu v každom mieste Vášho smart home.


Dátová sieť Wi-Fi

Všetky multimediálne zariadenia majú vo Vašom smart home ideálny prístup ku dátam. Wi-Fi bezdrôtová sieť zabezpečuje bezproblémový prenos dát s vysokou rýchlosťou či už v rámci lokálnej dátovej siete LAN alebo internetu.

Ideálny signál

Pri projektovaní Wi-Fi siete uvažujeme s hrúbkami a materiálmi stien, možným elektromagnetickým tienením a vzájomnými vzdialenosťami. Wi-Fi sieť vo Vašom smart home je navrhnutá tak, aby ste mali v každej miestnosti optimálnu intenzitu signálu.

Maximálna rýchlosť

Pomocou antén so ziskom 5 decibelov je zaistené širšie pokrytie a vyšší bezdrôtový výkon až 300 Megabit za sekundu, ideálny pre sledovanie HD videa, VoIP hovory alebo hranie on-line hier. Pri požiadavke na vysoký dátový tok preto nie ste odkázaní iba na káblové pripojenie. Vysokorýchlostný internet je všade okolo Vás.

Spánok bez elektromagnetického smogu

Pohybové snímače sú prepojené s Wi-Fi prístupovými bodmi. V noci, keď už vo Vašom smart home nie je zaznamenávaný žiadny pohyb sa Wi-Fi sieť v priestoroch izieb vypne. Vo vašom smart home je tak zaručený zdravý spánok bez zbytočného elektromagnetického smogu.

Dátová sieť LAN

Rozvod Dátovej LAN siete zabezpečuje vo Vašom smart home bezproblémovú dátovú komunikáciu všetkých Vašich multimediálnych zariadení.

Profesionálny dátový rozvádzač

Dátové káble sú ukončené v Keystone Cat.6A konektoroch. Patch káblami sú realizované prepoje do switchov s rýchlosťou prenosu dát až 1 Gigabit za sekundu. Dátový rozvádzač je súčasťou hlavného rozvádzača, vďaka čomu je šetrený priestor vo Vašom smart home.

Pripravený na budúcnosť

Vo Vašom smart home sú inštalované najrýchlejšie káble. Typ sieťových káblov kategórie Cat.7 umožňuje prenos dát rýchlosťou až 10 Gigabit za sekundu. Sieťové komponenty podporujúce takúto rýchlosť sa dnes používajú iba vo väčších firemných riešeniach. S dynamikou vývoja informačných technológií je ale príprava pre vyššiu rýchlosť Vašej LAN siete nevyhnutná.

Multiroom audio

Multiroom ozvučenie ideálne dotvára atmosféru vo Vašom smart home. Centrálne ovládané audio zosilňovače s reproduktormi v jednotlivých miestnostiach zaručujú najlepší zvukový zážitok.

Individuálne zóny

Vaša obľúbená hudba je vďaka multiroom ozvučeniu pripravená v každej miestnosti. Rockový koncert v sprche, orchester v obývačke alebo chillout v spálni. Hudba ku Vám nikdy nebola bližšie.

Hlasové ovládanie

Hlasové služby Ok Google a Amazon Alexa sú plne integrované s Vašim audio systémom. Manuálne hľadanie skladieb vo Vašom smartfóne je minulosť. Teraz stačí už iba povedať.

Nekonečné možnosti

Všetky internetové streamovacie služby sú Vám k dispozícií v každej miestnosti. TuneIn rádio s viac ako 100 000 stanicami a pocastami, Spotify, AppleMusic, Pandora, Deezer, Google play music, Soundcloud a množstvo ďalších služieb.

Rozvody satelitnej TV

Satelitná televízia je ideálnym riešením na miestach kde nie je možné zabezpečiť káblovými alebo optickými vedeniami vysoký dátový tok. Satelitná zásuvka sa nachádza v každej miestnosti vášho smart home a vy si tak môžete na plno vychutnávať stovky programov v HD kvalite bez obmedzení.

Satelitná televízia

Satelitná televízia je ideálnym riešením na miestach kde nie je možné zabezpečiť káblovými alebo optickými vedeniami vysoký dátový tok. Satelitná zásuvka sa nachádza v každej miestnosti vášho smart home a vy si tak môžete na plno vychutnávať stovky programov v HD kvalite bez obmedzení.